• Úvod
  • Kolagen umí krásné vlasy, nehty i řasy

Kolagen umí krásné vlasy, nehty i řasy

Mít nádhernou hřívu lesklých vlasů, pevné a dlouhé nehty a husté řasy je snem každé ženy. Bohužel, příroda někde dá, jinde ubere, a tak mnohé z nás bojujeme proti lámavým a zplihlým vlasům, křehkým a třepivým nehtům nebo řídkým řasám pomocí drahé kosmetiky a různých kosmetických procedur. Přiznejme si, že ne vždy úspěšně.

V kvalitě našich vlasů a nehtů hrají velkou roli predispozice a odráží se v ní také naše výživa, hormonální rovnováha, stres, celkový zdravotní stav, ale třeba také prostředí, ve kterém se pohybujeme. Ženy, které pravidelně užívají Kolagen FORTE a zvláště Kolagen FORTE a kyselinu hyaluronovou, potvrzují výrazné zlepšení kvality svých vlasů a nehtů. Některé z žen dokonce zaznamenaly i zvýšenou hustotu řas. Z četných ohlasů, které jsme na přípravek Kolagen FORTE obdrželi, některé zveřejňujeme:

Jana V., Karlovy Vary: ... Na lepší kvalitu vlasů mě upozornila kadeřnice už po třech měsících od začátku kůry s kolagenem. Já sama jsem si pak všimla, že vlasy déle drží objem a jsou hezky lesklé...

Sylvie S.,  kosmetička, Praha: ... Je hodně poznat, které z mých zákaznic užívají pravidelně kolagen. Jejich pleť je i ve vyšším věku pružnější a celkově kvalitnější. Když jsem ale přišla o zákaznici, která ke mě léta pravidelně docházela na doplňování řas, protože jí po kolagenu řasy samy zhoustly, rozhodla jsem se konečně kolagen užívat také. Už na něj nedám dopustit, sama na sobě jsem zjistila kvalitnější pleť, mám pevnější nehty a opravdu krásně lesklé a zdravé vlasy. Ve mě i mých zákaznicích máte pravidelné zákaznice.

Bohdana R., Nové Město na Moravě: ... nehty se mi přestaly úplně třepit. Trpěla jsem hlavně v zimě, přes léto se to pokaždé trochu zlepšilo. Letošní zima byla bez jediného zlomeného a roztřepeného nehtu. Zkoušela jsem kdeco, ale kolagen jediný mi pomohl dlouhodobě.

Tereza  H., Náchod: ... Kolagen už jsem doporučila všem svým kolegyním i kamarádkám. Mamince jsem dokonce k Vánocům věnovala přípravek Kolagen FORTE + kyselina hyaluronová na celý rok...

David Č., Praha 4: ... Kolagen mi začátkem roku doporučil trenér ve Fitness centru. Popravdě, moc jsem tomu nevěřil, myslel jsem si, že chce jen prodat výrobek, ze kterého má procenta. Ale nechal jsem se přesvědčit a dnes jsem tomu rád. Nejenže jsem se úplně zbavil svých občasných bolestí kolenního a loketního kloubu, ale všiml jsem si, že se mi hodně vytáhla a celkově zpružněla pleť a kůže (přiznám se, že jsem měl trošku povolenou kůži na břiše, přeci jen už nejsem nejmladší, ale to zmizelo). Takže teď s trenérem žertujeme, že kolagen a fitko udělají z každého muže sexy chlapa....

Marie N, Třeboň: ... Příklady táhnou, takže když se sousedce po kolagenu tolik zlepšily vlasy a nehty, že jsem si toho všimla i já, rozhodla jsem se přípravek také zakoupit. Teď už si ho objednáváme vždycky spolu, abychom ušetřily na poštovném.

Jaroslav B., Ústí nad Labem: ... Kolagen asi užívají hlavně ženy, ale mě ho doporučili v kadeřnictví, když jsem chtěl něco proti vypadávání vlasů. V lékárně mi doporučili, že proti vypadávání vlasů je lepší varianta kolagenu s kyselinou hyaluronovou, tak jsem to zkusil. Po půl roce užívání jsou vlasy opravdu hustější, potvrdila mi to i kadeřnice, takže určitě kolagen užívat nepřestanu. Navíc mi to jako zapálenému cyklistovi určitě pomůže i na šlachy a klouby.

Hana V., Plzeň: ... Hodně jsem uvažovala o face liftingu, pohybuji se denně mezi lidmi a musím dobře vypadat, proto mi vrásky na obličeji hodně vadily. V mém wellness centru mi doporučili užívat Kolagen FORTE s kyselinou hyaluronovou. Dnes na něj nedám dopustit, protože od té doby, co ho pravidelně užívám, už žádnou nákladnou operaci nepotřebuji, pleť se my vytáhla jaksi sama a přírodně, bez jizev. Je mi jasné, že na face lifting jednou dojde, ale věřím, že díky Kolagenu FORTE to bude až za hodně dlouho.

Katka Z., Třebíč ... Všechny přípravky považuji za tahání peněz z lidí, proto jsem je až donedávna vůbec nekupovala. Jenže pak mě začal zlobit kolenní kloub a paní doktorka mi doporučila kolagen jako podpůrný prostředek. Začala jsem užívat Kolagen FORTE. Dnes už mě klouby nezlobí, ale co hlavně: zhoustly mi vlasy a jsou krásné na pohled a také se mi přestaly lámat nehty. Paní doktorka mi potvrdila, že je to kolagenem. Takže opravuji své mínění: většina přípravků je tu na tahání peněz z lidí, ale KOLAGEN FORTE SKUTEČNĚ POMÁHÁ.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. i vy své zkušenosti s Kolagenem FORTE. Rádi je zveřejníme.

 

logo male

RosenPharma a.s.

RosenPharma a.s. je českou farmaceutickou společností a na našem trhu působí již bezmála dvě desetiletí. Specializuje se na technologii výroby léčiv. Od samých počátků dbá na vysokou kvalitu přípravků a na prověřené receptury založené na čistě přírodní bázi. Odkaz na hlavní stránky: www.rosenpharma.cz