• Úvod
  • Profesionální kolagenová péče bez kompromisů

Profesionální kolagenová péče bez kompromisů

Zapomeňte na botox! Profesionální kosmetická studia nyní dokážou pokožce navrátit mládí pomocí přírodní kúry kosmetickým kolagenem.

Česká farmaceutická společnost RosenPharma a.s. vyvinula nový kolagenový přípravek určený speciálně pro kosmetičky. Léta prověřený a účinný kolagen je nyní obohacený o vitamin C a minerály, součástí balení jsou navíc i tablety kyseliny hyaluronové a do kosmetických studií je dodáván pod názvem Kosmetický kolagen KOMPLEX + HA tablety.

Tablety, obsahující hydrolyzovaný vysoce účinný kolagen I. a II. typu, obohacené navíc o vitamin C a minerály, jsou zatím nejúčinnějším způsobem, jak neškodnou a zcela přírodní formou zpevnit pokožku, oddálit tvorbu vrásek a zlepšit kvalitu vlasů a nehtů. V tabletách přítomný vitamin C podporuje v těle procesy novotvorby kolagenu. Minerály zinek, draslík a selen pak zajišťují kvalitní výživu vlasů, nehtů i pokožky. Kyselina hyaluronová, nazývaná pro své vynikající účinky na hydrataci pokožky kyselinou mládí, pokožku výrazně hydratuje, zajišťuje její elasticitu, redukuje vrásky a podporuje růst a regeneraci vlasů.

Jedno balení Kosmetického kolagenu KOMPLEX + HA tablety obsahuje 120 tablet Kolagenu KOMPLEX a 60 tablet Kyseliny hyaluronové, což je běžná kúra na dva měsíce při užívání 2x denně 1 tablety Kolagenu KOMPLEX a 1x denně 1 tablety Kyseliny hyaluronové. Při intenzivní kúře se doporučuje užívat 2x denně 2 tablety Kolagenu KOMPLEX a 2x denně 1 tabletu Kyseliny hyaluronové.

Kosmetický kolagen KOMPLEX + HA tablety jsou určeny pouze k profesionální péči pro kosmetičky a kosmetická studia, v lékárnách dostupný nebude.

Kosmetický kolagen KOMPLEX + HA tablety je možné zakoupit samostatně nebo za zvýhodněnou cenu v kombinaci s produktem Kyselina hyaluronová - sérum na liftingové ošetření pleti.

JÍT NA PRODUKT

Více informací o kolagenu: www.kolageny.cz

Více informací o kyselině hyaluronové: www.molekula-mladi.cz

 

logo male

RosenPharma a.s.

RosenPharma a.s. je českou farmaceutickou společností a na našem trhu působí již bezmála dvě desetiletí. Specializuje se na technologii výroby léčiv. Od samých počátků dbá na vysokou kvalitu přípravků a na prověřené receptury založené na čistě přírodní bázi. Odkaz na hlavní stránky: www.rosenpharma.cz