O nás

Společnost RosenPharma, a.s. je ryze českou společností, která se již více než čtrnáct let zabývá technologií výroby tabletových forem a výrobou potravinových doplňků. V rámci smluvního partnerství vyrábí a dodává na český trh tabletované potravinové doplňky pro značku GS společnosti Green Swan.

V roce 2003 začala společnost RosenPharma realizovat také vlastní výrobní program založený na důkladné znalosti technologie výroby a léčivých vlastností přírodních produktů.

Milníkem této strategie se stal rok 2006, kdy byla dokončena výstavba závodu na výrobu tablet a finalizaci produktu z koncentrátu PELOIX® - čirého extraktu z rašeliny. Na podzim tohoto roku pak společnost RosenPharma uvádí na český trh vlastní řadu přírodních produktů s koncetrátem PELOIX® pod značkou RosenSPA. Přípravky domácí lázeňské péče RosenSPA hnědá a RosenSPA zelená představují koupele s tisíce let známými léčivými vlastnostmi rašeliny. Speciálním postupem se podařilo izolovat účinné látky z rašeliny a zkoncentrovat je do roztoku, díky kterému si nyní můžeme dopřát léčebné účinky rehabilitačních rašelinových koupelí doma ve vaně. Uvedení řady RosenSPA na trh odstartovalo další vývoj vlastních produktů.

Nový výrobní závod ve Veverských Knínicích u Brna byl postaven v souladu s normami GMP (Správná výrobní praxe), kterými Státní ústav pro kontrolu léčiv v Praze určuje přísná pravidla výroby přípravků klasifikovaných jako léčiva.

Na podzim roku 2006 uvádí společnost RosenPharma na český trh vlastní řadu přírodních produktů s PELOIX® pod značkou RosenSPA. Přípravky domácí lázeňské péče RosenSPA hnědá a RosenSPA zelená představují koupele s tisíce let známými léčivými vlastnostmi rašeliny.

Jít na stránky společnosti RosenPharma Navštívit internetovou prodejnu společnosti RosenPharma

logo male

RosenPharma a.s.

RosenPharma a.s. je českou farmaceutickou společností a na našem trhu působí již bezmála dvě desetiletí. Specializuje se na technologii výroby léčiv. Od samých počátků dbá na vysokou kvalitu přípravků a na prověřené receptury založené na čistě přírodní bázi. Odkaz na hlavní stránky: www.rosenpharma.cz